زمینه فعالیت:

آلومینیوم هزار

گروه:
زمینه فعالیت:صنایع فلزی
راهکار صنایع: صنایع فلزی
تاریخ:95
محل جغرافیایی:(شهرک صنعتی شماره 2کرمان(خضرا
وب سایت شرکت: http://www.haic.ir

شرکت صنایع آلومینیوم هزار با هدف تولید ورق و فویل آلومینیوم برای مصارف صنعتی و لفافهای چند لایه ترکیبی با فویل جهت بسته بندی انواع مواد غذایی ، دارویی ، آرایشی بهداشتی ، ساختمانی ، صنعتی و اولین تولید کننده پاکت های هفت لایه آلومینیوم دار در ایران به نام هزار پک برای بسته بندی و ماندگاری طولانی مدت مواد غذایی و استریل لبنی وآبمیوه تاسیس گردید.

مجتمع کارخانجات آلومینیوم هزار در شهرک صنعتی شماره 2 کرمان در زمینی به مساحت 145000 متر مربع و زیر بنای بالغ بر 50.000 متر مربع احداث شده است.

عملیات ساختمانی مجتمع از سال 1380 شروع شد و در سال 1381 گشایش اعتبار خرید ماشین آلات خطوط مختلف تولید از کشور های اروپای غربی انجام گرفت . از زمستان 1383 تا پایان سال 1384 عملیات نصب ماشین آلات به اجرا درآمد و در سال 1385 مراحل راه اندازی و تست خطوط تولید صورت پذیرفت.

محصولات آلومینیوم هزار از سال 1386 با استفاده از آخرین تکنولوژی روز و پیشرفته ترین ماشین آلات روانه بازار مصرف کشور شده است. تمام محصولات این مجموعه دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی می باشند .
ظرفیت مجتمع کارخانجات آلومینیوم هزار 48000تن در سال است و تعداد شاغلین آن 350 نفر میباشد.
این مجتمع مشتمل بر سه کارخانه ذوب و نورد ، کانورتینگ و اسپتیک است .
 

آلومینیوم هزار ، مجتمعی عظیم با آخرین تکنولوژی و پیشرفته ترین ماشین آلات