صفحه نخست  سندپرداز چه می گوید؟   میزگردها   ERP و نقش مدیران مالی (میزگرد)
سندپرداز چه می گوید؟ > میزگردها > ERP و نقش مدیران مالی (میزگرد)

ERP و نقش مدیران مالی (میزگرد)

مهر 89
ماهنامه انجمن حسابدار
نویسنده
manager-(2).jpg پوریانسب: با سلام و عرض ادب. به عنوان سردبیر حسابدار از همه ی شما عزیزان که در این میزگرد حضور یافتید صمیمانه تشکر می کنم. شما عزیزان در واقع نمایندگانی از صنف تولید ERP و دانشگاهیان هستید که هر کدام از منظر خود تجربه یا دانش مربوط به ERP را در این میزگرد عرضه خواهید کرد. موضوع بحث ما سامانه های برنامه ریزی منابع بنگاه و نقش مدیران مالی است. اولین پرسش کلیشه ای است. می خواهیم شما را از زبان خودتان بشناسیم.
کامبیز حقیقی : سابقه ی زیادی در حسابرسی دارم. بازنشسته ی سازمان حسابرسی هستم. الان بیشتر کار و تمرکزم در دانشگاه است و بیشتر روی حسابرسی کامپیوتری، این چیزی است که من به آن افتخار می کنم.
محمد عرب مازار یزدی : عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی در رشته ی حسابداری هستم. در گذشته قسمت عمده ی کارم در کار علمی حسابداری و آموزش بوده است و دوره ای هم در طراحی سیستم های حسابداری صنعتی فعال بوده ام و کار می کردم. بیشتر درس های سیستم های اطلاعاتی حسابداری و مدیریت را ارائه کرده ام.
سعید امامی : مدیرعامل شرکت مشاوران فناوری اطلاعات آگاهان، عضو هیات مدیره و سرپرست گروه تخصصی برنامه ریزی منابع سازمان (ERP) انجمن انفورماتیک ایران هستم. در دانشگاه تهران هم درس های سیستم های اطلاعات مدیریت و برنامه ریزی موفقیت را تدریس می کنم.
محمد ظاهری : مدیرعامل شرکت سندپرداز هستم. دارای درجه ی فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف هستم. بیشترین سابقه کاری ام در زمینه ی ارائه ی راهکارهای مبتنی بر ERP در شرکت های تولیدی است. سابقه ی اجرایی در بیش از چند ده شرکت تولیدی داریم. تمرکزمان هم فقط در شرکت های تولیدی است و در باقی بنگاه ها تجربه ی کمی داریم.
بهروز خدارحمی : دانش آموخته ی حسابداری و مشاور انتخاب و برنامه نویسی ERP هستم.

قسمت 1 قسمت 7
قسمت 2 قسمت 8
قسمت 3 قسمت 9
قسمت 4 قسمت 10
قسمت 5 قسمت 11
قسمت 6